Akademia Trenera

Kolejne edycje Akademii trenera kurs podstawowy i kurs zaawansowany planujemy uruchomić już w październiku.

Na kursie podstawowym uczestnicy nabywają podstawowe umiejętności z zakresu pracy z grupą szkoleniową, wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia programów szkoleniowych, umiejętności przygotowania i poprowadzenia profesjonalnego szkolenia, poznają metody i techniki prowadzenia szkoleń, zyskują swobodę w wystąpieniach publicznych, rozwijają kompetencje społeczne związane z rolą trenera.

Podczas kursu zaawansowanego między innymi uczestnicy poznają zaawansowane techniki pracy grupy, jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi podczas szkolenia, jak wykorzystywać narzędzia coachingowe w pracy trenera.

PRZECZYTAJ REKOMENDACJE Z OSTATNIEGO KURSU!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Nie czekaj, zapisz się już dziś! Naprawdę warto!

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za kurs na trzy raty.

Zachęcamy do zapisywania się!