Współpraca UO UwB z firmami i instytucjami

 


Uniwersytet Otwarty UwB od początku swojej działalności realizuje kursy na zlecenie firm i instytucji.


Zachęcamy Państwa do współpracy z nami. Jeżeli zależy Państwu na podniesieniu kompetencji swoich pracowników, oferujemy możliwość skorzystania z potencjału naukowego i dydaktycznego Uniwersytetu w Białymstoku. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.


Tematyka kursu


Tematyka kursu zostanie dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Mogą Państwo skorzystać z kursów znajdujących się już w naszej ofercie, jak również złożyć zamówienie na szkolenie o interesującym Państwa temacie.


Prowadzący kurs


Kadra akademicka, wybitni specjaliści i praktycy.


Miejsce kursu


Kursy przeprowadzamy w salach UwB. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w Państwa firmie/instytucji lub w innym wybranym przez Państwa miejscu. Zajmujemy się także organizacją szkoleń wyjazdowych.


Czas trwania kursu


Wybór formy kursu zależy od Państwa. Mogą to być zarówno szkolenia jednodniowe jak i dłuższe.

 

Potwierdzenie wiedzy


Uczestnicy kursu otrzymują świadectwo ukończenia kursu dokształcającego UwB lub zaświadczenie o jego ukończeniu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na stronie internetowej, a także zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania na kursy, którymi byliby zainteresowani pracownicy Państwa firmy. Miejsce kursu, jego termin, zakres tematyczny i czasowy ustalimy wspólnie z Państwem.


Skontaktuj się z nami

PRZECZYTAJ REFERENCJE 

Z ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAS PRZEDSIĘWZIEĆ

file0001917111814