Współpraca UO UwB z firmami i instytucjami

Uniwersytet Otwarty UwB od początku swojej działalności realizuje kursy na zlecenie firm i instytucji.

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami. Jeżeli zależy Państwu na podniesieniu kompetencji swoich pracowników, oferujemy możliwość skorzystania z potencjału naukowego i dydaktycznego Uniwersytetu w Białymstoku. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

Tematyka kursu

Tematyka kursu zostanie dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Mogą Państwo skorzystać z kursów znajdujących się już w naszej ofercie, jak również złożyć zamówienie na szkolenie o interesującym Państwa temacie.

Prowadzący kurs

Kadra akademicka, wybitni specjaliści i praktycy.

Miejsce kursu

Kursy przeprowadzamy w salach UwB. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w Państwa firmie/instytucji lub w innym wybranym przez Państwa miejscu. Zajmujemy się także organizacją szkoleń wyjazdowych.

Czas trwania kursu

Wybór formy kursu zależy od Państwa. Mogą to być zarówno szkolenia jednodniowe jak i dłuższe.

Potwierdzenie wiedzy

Uczestnicy kursu otrzymują świadectwo ukończenia kursu dokształcającego UwB lub zaświadczenie o jego ukończeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na stronie internetowej, a także zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania na kursy, którymi byliby zainteresowani pracownicy Państwa firmy. Miejsce kursu, jego termin, zakres tematyczny i czasowy ustalimy wspólnie z Państwem.

PRZECZYTAJ REFERENCJE

Z ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAS PRZEDSIĘWZIEĆ