Podlaska Akademia Liderów

Już w najbliższy weekend 2-3 kwietnia 2016 r. rozpoczyna się projekt „Podlaska Akademia Liderów” skierowany do studentów Uniwersytetu w Białymstoku.

To cykl darmowych szkoleń dotyczących m.in. przywództwa, budowania zespołu, mediacji i negocjacji.  Są to zajęcia rozwijające kompetencje społeczne i umiejętności, które powinien posiadać każdy Lider.

To co wyróżnia Podlaską Akademię Liderów z grona wielu podobnych projektów to jej interdyscyplinarny charakter, który znacząco wykroczy poza ramy akademickiego programu nauczania, pozwalając jednocześnie młodym ludziom na poszerzenie swojej wiedzy oraz samodoskonalenie.

Zajęcia będą odbywały się w Budynku Kampusu UwB.

Planowane zajęcia obejmują 8-10 spotkań w okresie 2-3 miesięcy, z czego jedno ze spotkań będzie spotkaniem 2 dniowym, wyjazdowym.

Więcej szczegółów oraz regulamin rekrutacji na: www.instytutsuwerennosci.pl oraz www.uo.uwb.edu.pl

Organizatorami Podlaskiej Akademii Liderów są: Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu w Białymstoku oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej.

Projekt  finansuje:  Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. im Stefana Bryły (Santander Universidades).